Zabiegi kosmetyczne po ciąży

Zabiegi po ciążyMasz problemy z luźną skórą brzucha po ciąży? Męczą cię rozstępy na biuście lub pośladkach? Chcesz pozbyc się nadmiaru cellulitu i tkanki tłuszczowej? Chciałabyś wymodelować sylwetkę po okresie ciąży? Jakie zabiegi kosmetyczne będą najlepsze i kiedy można zacząć je stosować? Tego wszystkiego dowiecie się w tym artykule.

Zacznijmy od biustu, który jest niezwykle ważny dla każdej z Pań. Zabiegi kosmetyczne na biust możemy zacząć wykonywać po okresie 3 miesięcy od zaprzestania karmienia piersią. Jest to czas niezbędny, aby gruczoły wróciły do swoich naturalnych funkcji, a hormony się „uspokoiły”.

Do najskuteczniejszych zabiegów na biust zaliczyć można Masaż Próżniowo – Wibracyjny. Jest to kuracja, w której działają cztery siły: ssąca, wibracje, mikroprądy i światło. Zabieg powoduje poprawę stanu mięśni piersiowych, włókien, mikrokrążenia oraz skóry. W efekcie dochodzi do podniesienia i ujędrnienia biustu. Masaż próżniowy osiąga świetne rezultaty w liftingu i regeneracji skóry. Piersi stają się mniej rozlane, gdyż mięśnie się nabudowują i podnoszą biust do góry.

Masaż Próżniowo – Wibracyjny biustu warto łączyć z innymi kuracjami. Należą do nich: Maska Gipsowa Termiczna, Maska Aloesowa Silnie Liftingująca oraz Karboksyterapia. Zabiegi te stosujemy dodatkowo, by jeszcze silniej oddziaływać na luźną skórą oraz rozstępy. Maski ujędrniają i regenerują skórę z zewnątrz, dostarczając jej ważnych składników odżywczych. Natomiast karboksyterapia działa od środka (dwutlenek węgla wprowadzany jest śródskórnie), powodując zagęszczenie i regenerację skóry. Następuje pobudzenie mikrokrążenia oraz tworzenie się nowych naczyń krwionośnych. Wszystko to sprawia, że efekty poprawy stanu skóry są bardzo zadowalające.
Przejdźmy teraz do zabiegów na brzuch, uda i pośladki, które możemy zacząć wykonywać po około miesiącu od zaprzestania karmienia.

W przypadku luźnej skóry najlepiej sprawdzą się Fale Radiowe w połączeniu z Karboksyterapią (iniekcje śródskórne i podskórne). Są to kuracje, które docierają najgłębiej i powodują zagęszczenie skóry oraz pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny.

Zabiegi kosmetyczne po ciążyKolejnym częstym problemem, z którym borykają się Panie po okresie ciąży są rozstępy. Najlepszymi zabiegami, którymi możemy zastosować są Dermomasaż Podciśnieniowy w połączeniu z Karboksyterapią. Podczas kuracji dochodzi do przekrwienia tkanek oraz regeneracji komórek. Następuje zagęszczenie i odżywienie skóry. Rozstępy spłycają się i są mniej widoczne, a w niektórych przypadkach zanikają całkowicie.

Na koniec pozostaje mi podać jakie zabiegi wyszczuplające są najskuteczniejsze. Na problem tkanki tłuszczowej najlepiej sprawdzi się Karboksyterapia lub Liposukcja Ultradźwiękowa w połączeniu z Dermomasażem. Są to terapię, które powodują miejscowe rozbicie komórek tłuszczowych i ich naturalne wydalenie z organizmu. Z kolei na cellulit i wymodelowanie sylwetki, doskonałym rozwiązaniem będzie Dermomasaż w połączeniu z Karboksyterapią lub Mezoterapią Bezigłową (głębokie wtłoczenie substancji ujędrniających i redukujących tkankę tłuszczową).

Kuracji jest wiele, niemniej jednak która będzie dla Was najlepsza, tego dowiecie się na miejscu w naszym gabinecie Olwin. Zapraszamy na darmowe konsultacje, podczas których ocenimy stan skóry i problem, z którym się borykacie, a następnie dobierzemy terapię idealną dla Ciebie. W razie pytań, zachęcamy do pisania komentarzy. Pozdrawiam.


Skomentuj mój wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2018 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.