„Badaj się” w Gali – Promocja Gabinetu OLWIN

konsultacje kosmetyczneW sobotę 29 listopada w Galerii Gala można było wziąć udział w wydarzeniu „BADAJ SIĘ”. W tym dniu miałeś możliwość bezpłatnie wykonać badania krwi, oczy, stanu skóry itp. i zasięgnąć fachowego doradztwa w dziedzinie zdrowia i urody.

Wśród wielu stanowisk, również był Gabinet Olwin. Można było u nas skorzystać z darmowych porad, konsultacji oraz otrzymać bon -15% zniżki na każdy zabieg laserowy i próżniowy. Ponadto były rozdawane zniżki -50% na maski aloesowe, wykonywane przy wykorzystaniu, wyłącznie Naturalnych Kosmetyków Aloesowych. Warto było podejść do naszego stanowiska i przetestować liczne kosmetyki oraz suplementy diety firmy Forever Living Products.

Jeśli nie udało się być w tym dniu w Gali i skorzystać z naszych porad oraz promocji, nic straconego! Zapraszamy do Gabinetu Olwin na bezpłatne porady, konsultacje, próby zabiegowe i testowanie kosmetyków! Ponadto z naszej strony, możecie wydrukować BON -50% na pierwszy zabieg aloesowy i przekonać się, jak będzie wyglądać twoje skóra po dawce aloesu! Zapraszamy!

Oto parę zdjęć z wydarzenia

Konsultacje salon olwinOlwin salon Promocja salonu OlwinGabinet Olwin


Skomentuj mój wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.