forever

Bezpłatne Szkolenie!

(szkolenia odbywają się cyklicznie – zapytaj o następny termin)

Kontakt: 

Niezależny dystrybutor Agnieszka Gazda

ID: 480000163429 Tel: 505 700 577 Email: gabinet@olwin.pl

Ilość miejsc ograniczona. Proszę o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub email.

ZAPEWNIAMY SZKOLENIE I WSPARCIE

Jeśli chcesz:

– zarobić na godne życie,

– wykorzystać swój potencjał,

– decydować o stylu i czasie pracy,

– być docenionym,

Nie musisz wyjeżdżać za granicę! Daj sobie szansę w swoim kraju! Przyjdź i posłuchaj!

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla kosmetyczek, fryzjerek, przedstawicieli handlowych, ale również dla indywidualnych osób nie mających nic wspólnego z branżą welless i nie prowadzących działalności gospodarczej. Współpracę z firmą Forever możesz traktować jako dodatkowy dochód, bądź główne źródło utrzymania, co jest uzależnione od twojego zaangażowania. Pamiętaj! Nic nie musisz inwestować, potrzeba tylko chęci!

 

Szanowni Państwo,

Miło nam zaprosić Państwa na spotkanie, na którym przedstawimy interesującą ofertę biznesową. Nie jesteśmy firmą oferującą tylko produkty, czy zabiegi w branży wellness. To, co chcemy zaproponować, jest unikalną ofertą na rynku światowym. Od ponad 30 lat przedsiębiorcy z branży wellness na całym niemal świecie wykorzystują możliwość współpracy z Forever Living Products, budując swój biznes w biznesie. Obecnie działalność operacyjną FLP prowadzi w ponad 150 krajach, nie zmieniając warunków współpracy i nie wycofując się z żadnego z nich. Mamy wieloletnie doświadczenie, pomysły, konsekwencję i skuteczność w działaniu.

Jeśli macie Państwo potrzebę zwiększenia dochodów swojego przedsiębiorstwa, czuć się zawsze bezpiecznie finansowo, mieć klientów na całym świecie, jesteście otwarci na nowe wyzwania, zapraszamy. Forever Living Products jest największym na świecie plantatorem i producentem aloesu, oraz właścicielem licznych pasiek pszczelich i plantacji organicznych. W swojej ofercie ma ponad 200 produktów, na bazie naturalnych surowców, takie jak: suplementy diety, produkty pielęgnacji skóry i higieny osobistej oraz kosmetyki kolorowe, potwierdzone wieloma międzynarodowymi certyfikatami.


W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.