Dermomasaż – najsilniejszy zabieg podciśnieniowy w walce z cellulitem

Chcesz się pozbyć cellulitu i nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy? Zabiegów podciśnieniowych jest dużo: dermomasaż, bańka chińska, rollery, endermologia. Który będzie najsilniejszy? Kiedy można się spodziewać pierwszych efektów? Jak wygląda skóra po zabiegu? Jakie są zalecenia i przeciwwskazania? Tego wszystkiego dowiecie się z tego artykułu.

Zabiegi podciśnieniowe uznawane są za najskuteczniejsze w walce z cellulitem, rozstępami i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Ponadto, doskonale modelują sylwetkę oraz ujędrniają ciało.

Dermomasaż Lublin OlwinWśród licznych zabiegów podciśnieniowych (endermologia, rollery, bański próżniowe), dermomasaż okazuje się najsilniejszy. Zabieg jest dość intensywny. Wykonywany jest przy pomocy specjalnych głowić z kulkami, które masują i zasysają fałd skórny. Podczas dermomasażu dostosowujemy moc, w zależności od reakcji skórnej oraz odczuć klienta. Kuracja osiąga rewelacyjne efekty redukcji cellulitu i wymodelowania sylwetki.

Zauważalnych efektów można się spodziewać już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się bardziej napięta i ujędrniona, wygładzają się nierówności, rozstępy są mniej widoczne, boczki i uda są wysmuklone, a pośladki podnoszą się. Dermomasaż podciśnieniowy wykonujemy w serii od 6 do 12 zabiegów raz lub dwa razy w tygodniu. Pierwsza wizyta niejednokrotnie, potrafi zachęcić do kontynuowania serii. Zabiegi przypominające możemy wykonywać raz w miesiącu, bądź po dłuższej przerwie (2-3 miesiące) możemy znowu wykonać pełną serię.

 

Dermomasaż Podciśnieniowy Olwin LublinCzęsto, po pierwszych zabiegach (1-3 wizyty) pojawiają się wybroczynki i siniaki. Czasami dość intensywne i rozległe (by się ich szybko pozbyć, polecamy maść np. kasztanową). Dlatego też, kurację warto zacząć przed okresem, w którym odsłaniamy daną część ciała. Z kolejnymi zabiegami odczucia klienta stają się bardziej przyjemne, wręcz relaksujące (mimo zwiększonej mocy) i żadne siniaczki nam się już nie pojawiają.

Po zabiegu dermomasażu, wskazane jest picie większej ilości wody, by usprawnić usuwanie toksyn i złogów przez układ limfatyczny.

Kluczowym przeciwwskazaniem do zabiegów są rozszerzone naczynia, żylaki, zaburzenia krążenia, leki rozsrzedzające krew oraz inne ciężkie choroby np. nowotworowa. Przed pierwszą wizytą, klient wypełnia kartę z informacją o przeciwwskazaniach.

Dermomasaż podciśnieniowy jest najchętniej wybierany przez naszych klientów. Ceny są dość przystępne, a efekty mówią same za siebie. Zapraszamy na zabiegi do Gabinetu Olwin! W razie pytań, czekamy na komentarze


Komentarze do wpisu 3 komentarze

  • Kasia W.

    Dermomasaż robi cuda świetne efekty. Wreszcie coś skutecznego na cellulit

  • Angelika369

    Świetny zabieg! Efekt już po pierwszym zabiegu!

  • Anna

    Siniaki straszne na poczatku ale później już nie ma a efekty fajne.

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.