Naturalny Dezodorant Aloesowy bez szkodliwych soli aluminium

Dezodorant AloesowyZ pewnością tylko nieliczni z was wiedzą, co tak naprawdę znajduje się w antyperspirantach i niektórych dezodorantach. Są nimi szkodliwe sole aluminium, które przyczyniają się do kumulacji toksyn w dole pachowym, zablokowania systemów limfatycznych, a co za tym idzie do powstawania grudek na piersi. W tym artykule postaram się wyjaśnić, na co zwracać uwagę przy doborze dezodorantu i jakie ogromne znaczenie ma to dla naszego zdrowia.

Zacznijmy od początku. Jak działają związki aluminium? Otóż, wnikają one w skórę i powodują zwężenie ujścia gruczołów epokrynowych. Powoduje to zahamowanie wydzielania potu i zatrzymanie toksyn wewnątrz ciała. Dezodoranty antyperspiracyjne pozostawiają zapachy syntetyczne, które są dość przyjemne dla nosa, ale nie do końca zdrowe.

Człowiek powinien się pocić w takiej ilości, w jakiej chce od ciebie tego twój organizm. Wiąże się to z ilością toksyn, która jest różna u każdej osoby. Nie możemy zatrzymywać toksyn na siłę w naszym organizmie, gdyż grozi to groźnymi powikłaniami, jak: nowotwory piersi, zaburzenia działania układu limfatycznego i moczowego, problemy ogólnoustrojowe.

Co jest jeszcze ważne? Bardzo szkodliwe jest stosowanie antyperspirantów dwa razy dziennie, zwłaszcza po kąpieli. Skóra nie ma czasu pooddychać i naturalnie pozbyć się złogów.

Co zatem mamy zrobić? Odpowiedz: stosować produkty naturalne i przyjazne dla naszego organizmu! Dezodorant Aloesowy w sztyfcie Aloe Ever Shield firmy Forever Living Products jest w pełni naturalny i nie posiada szkodliwych soli aluminium. Podstawowy jego skład stanowi naturalnie stabilizowany aktywny biologicznie miąższ aloesowy, który posiada silne właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Co więcej, aloes pomoże ci się pozbyć toksyn nagromadzonych w dole pachowym (polecam picie czystego miąższu Aloe Vera, by od wewnątrz oczyścić organizm). Dlatego też, w początkowym okresie (około tygodnia do nawet paru tygodni, zależnie od ilości nagromadzonych toksyn) stosowania dezodorantu mogą (ale nie muszą) pojawić się skutki oczyszczania np. ciemne złogi, zaczerwienienie, podrażnienie.ALOE EVER SHIELD

Dezodorant Aloesowy nie narusza równowagi biologicznej. W sposób bezpieczny ogranicza wydzielanie potu (stabilizuje pracę gruczołów epokrynowych) i działa bakteriostatycznie na bakterie namnażające się w dole pachowym, odpowiedzialne za brzydki zapach. Pozostawia na skórze świeżość aloesu, a przy tym nie brudzi ubrań! Nie jest tak, jak w reklamach antyperspirantów, gdzie obiecują ci czyste ciuchy, a i tak zostają na nich jasne plamy. Niedowiarki niech sami sprawdzą!

Mogę powiedzieć również, że Dezodorant Aloe Ever Shield można stosować tak często (choć wystarczy tylko rano), jak masz na to ochotę, nawet po kąpieli, gdyż jest bardzo przyjazny dla organizmu. Co więcej, doskonale likwiduje podrażnienia po goleniu i jest o wiele większy od tradycyjnych dezodorantów w sztyfcie.

Jeśli chcielibyście mieć go w domu, nawet do samego przetestowania, kliknij ten link: „Zamów Kosmetyki Aloesowe”.

W razie jakiś pytań lub wątpliwości, czekam na komentarze. Buziaki 🙂


W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2018 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.