Aloes niezawodny na rany i ukąszenia owadów!

Gojenie ranSiniaki, stłuczenia, skaleczenia, odmrożenia, oparzenia, sączące się rany, ukąszenia owadów, odleżyny, rany spowodowane cukrzycą, skórne reakcje alergiczne, egzemy, grzybice, afty, krwawiące dziąsła, podrażnienia po goleniu… Brzmi znajomo? Co robić? Czekać jak samo się zagoi? A jeśli dojdzie do zakażenia i rana nie będzie się chciała zamknąć? Rozwiązaniem dla ciebie jest miąższ aloesowy, który posiada silne właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Ponadto szybko regeneruje skórę właściwa i naskórek. Aloes pozbawiony skórki, jest w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnych uczuleń. Doskonale koi i łagodzi. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie naturalne kosmetyki i suplementy diety warto mieć w domu.

Miąższ Aloe VeraZacznijmy od podstawy, czyli równowagi wewnętrznej. Miąższ Aloe Vera firmy Forever Living Products pity codziennie (łyżka rano i wieczorem na czczo) daje ci pewność, że twój organizm doskonale poradzi sobie ze stanem zapalnym i szybko zregeneruje uszkodzoną skórę. Wynika to z przeciwzapalnego i przeciwdrobnoustrojowego działania kwasu salicylowego oraz antrachinoinów. Dodatkowo następuje poprawa mikrokrążenia za sprawą bioaktywnych składników. Liczne substancje odżywcze zawarte w miąższu aloesowym stymulują produkcję fibroblastów, co zwiększa wytwarzanie kolagenu, a co za tym idzie dochodzi do wzmocnienia podporowej tkanki łącznej. Komórki, bogate w wodę i składniki odżywcze, zwiększają swoją objętość, co skutkuje wygładzeniem skóry i spłyceniem nierówności (blizn, zmarszczek).

GalaretkaGalaretka Aloesowa to produkt doskonały do bezpośredniego stosowania na sączące się i krwawiące rany, zarówno na skórę jak i na śluzówki, warto robić z niej okłady. Wnika bardzo głęboko w warstwy naskórka, hamując namnażanie się bakterii, wirusów i grzybów. Duża zawartość aloesu (85%) sprawia, że następuje regulacja odczynu kwasowo – zasadowego skóry i następuje regeneracja tkanek. Galaretka działa przeciwzapalnie, ściągająco, nawilżająco oraz łagodzi ból, pieczenie i świąd, co z pewnością jest istotne przy ugryzieniach owadów. Doskonale sprawdza się przy oparzeniach słonecznych i każdych innych ranach. Stosowana dwa razy dziennie, szybko zagoi przerwane tkanki i zapewni ich prawidłowe zrośnięcie.

aloe first (11-11)-MAloes First jest produktem podobnym do Galaretki Aloesowej. Jest łatwy w stosowaniu, gdyż ma postać spreju. Prócz aloesu (80%) zawiera dodatkowo sproszkowany propolis (naturalny antybiotyk) oraz 11 ziół (ogórecznik, rumianek, eukaliptus, imbir, passiflora, szałwia, tymianek, krwawnik pospolity, nagietek, mniszek lekarski, drewno sandałowe). Aloe First doskonale koi, goi, łagodzi, wspomaga regenerację skóry i procesy gojenia. Jest to preparat pierwszej pomocy na ukąszenia owadów, oparzenia, skaleczenia i inne rany. Wnika głęboko w warstwy tkanek oraz stanowi napój odżywczy i regeneracyjny dla naszej skóry.

MSM Gel to preparat łączący miąższ aloesowy z bioaktywną siarką. Działa przeciwzapalnie, kojąco i regenerująco na naszą skórę. Doskonale wspomaga procesy naprawy tkanek i posiada właściwości antyhistaminowe. Aktywna siarka dodatkowo wpływa na łagodzenie alergicznych reakcji skórnych.

Gdy sącząca i krwawiąca rana się już zamknie, polecam stosowanie Kremu Aloesowo – Propolisowego. Doskonale załagodzi on i wyrówna nierówności skórne.

Z własnego doświadczenia dodam, że warto mieć przy sobie dodatkowo Dezodorant Aloes Ever Shield. Duża zawartość aloesu sprawia, że może być stosowany jako doraźna pomoc w przypadku drobnych skaleczeń, podrażnień po goleniu oraz ukąszeń owadów.

ALOE MSM GEL-MALOE PROPOLIS CREMEDezodorant Aloesowy

 

Jeśli wybieracie się w wieczorem na imprezę w plenerze i przewidujecie „odwiedziny” komarów, możecie profilaktycznie spryskać się Firstem lub posmarować Galaretką miejsca odsłonięte na ciele. Na następny dzień z pewnością nie będziecie mieć wielkich bąblów, lecz czystą skórę, bądź tylko drobne ślady, które szybko doleczycie powyższymi preparatami.

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w naturalne produkty firmy Forever, kliknijcie tutaj: „Zamów Kosmetyki Aloesowe”. Jeśli macie dodatkowe pytania, piszcie śmiało. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu (Jeden komentarz)

  • Sardyna

    Galaretka aloesowa jest świetna! Można ją smarować na całe ciało. Przynosi ulgę i łagodzi.

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.