Dlaczego warto pić miąższ aloesowy Aloe Vera?

picie aloesu

Miąższ Aloe Vera od firmy Forever Living Products jako jedyny, stabilizowany jest w sposób naturalny, na co firma posiada patent USA nr 4178372 i nr 444613 (znajdziesz go na opakowaniu na każdym produkcie). Co to oznacza? Otóż, miąższ Aloe Vera zawiera niemal identyczną ilość substancji aktywnych, aminokwasów, witamin, substancji odżywczych i minerałów, co świeżo ścięta roślina. Ma to ogromne znaczenie, gdyż miąższ w produktach Forever jest biologicznie aktywny i ma najskuteczniejsze działanie na cały organizm. Ponadto, warto zaznaczyć, że wszystkie dodatkowe składniki w miąższu, są pochodzenia naturalnego.

Przed chęcią zakupu innego produktu, koniecznie przejrzyj etykietę! Miej świadomość co kupujesz! Choć na opakowaniu może pisać, że w produkcie znajduje się 99% miąższu aloesowego, to nie będzie to miąższ biologicznie aktywny. Zdradzi go skład, czyli substancje konserwujące, konsystencja (naturalny miąższ jest gęsty) oraz zalecana dawka dzienna (zwykle jest to 50ml, natomiast miąższu Aloe Vera wystarczy 5ml dziennie). Mam nadzieję, że te argumenty pozwolą ci kupować mądrze i zawsze wybierać miąższ od Forever.

Aloe Vera miąższ3Firma FLP założona została w 1978 roku i posiada własne plantacje aloesu oraz zakłady przetwórcze. Na ponad 150 krajów dystrybuowane są jest produkty, które słynne są z najwyższej jakości. Miąższ Aloe Vera jako pierwszy na świecie w 1982 roku otrzymał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, co potwierdza, że produkt warty jest Twojej uwagi.

Oto najważniejsze powody, dla których powinieneś pić miąższ Aloe Vera:

 • Aloes działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo, dlatego jego działanie na organizm jest takie wyjątkowe i w pełni kompleksowe. W Aloe Vera znajduje się 12 substancji, co do których udowodniono, że działają przeciwzapalnie.
 • Miąższ aloesowy jest doskonały na zwiększenie odporności, gdyż dostarcza organizmowi wiele składników, których sam sobie nie potrafi wytworzyć, a są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Aloes zawiera w swoim składzie ponad 200 składników aktywnych, 75 substancji odżywczych, 20 minerałów (w tym wapń, sód, żelazo, potas, chrom, magnez, mangan, miedź, cynk), 18 aminokwasów i 12 witamin (w tym witaminę A, B1, B2, B6, B12, C, E, kwas foliowy, niacynę) .
 • Miąższ Aloe Vera bardzo skutecznie stymuluje ludzki metabolizm, pomaga w trawieniu i przyswajaniu składników odżywczych z pożywienia (dlatego warto go pić na czczo). Aloes oczyszcza układ pokarmowy z toksyn i reguluje jego pracę. Pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową, regeneruje śluzówkę żołądka i ma działanie przeciwwrzodowe. Ponadto, wspomaga leczenie zgagi, zespołu jelita wrażliwego, choroby Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelit i innych dolegliwości trawiennych.
 • czysty miąższ aloesowyAloes świetnie sprawdza się w profilaktyce cukrzycy. Niektóre jego składniki (wapń, chrom) regulują wydzielanie insuliny, co powoduje wyrównaniem poziomu cukru we krwi.
 • Miąższ aloesowy reguluje pracę układu sercowo-naczyniowego, obniża poziom ciśnienia tętniczego, likwiduje stany zapalne naczyń krwionośnych oraz uszczelnia je.
 • Miąższ Aloe Vera zapewnia skórze równowagę kwasowo-zasadową, oczyszczenie z toksyn, głębokie nawilżenie, odżywienie, regenerację oraz nawodnienie. Aloes pomaga w odbudowie kolagenu i elastyny oraz wspomaga leczenie trądziku, cellulitu, łuszczycy i innych chorób skóry.
 • Aloes doskonale radzi sobie w leczeniu i gojeniu się otwartych ran, w tym: oparzeń, odmrożeń. Ponadto łagodzi skutki ukąszenia owadów.
 • Miąższ Aloe Vera zapewnia zdrowie jamy ustnej i dziąseł, pomaga zlikwidować stan zapalny (przed połknięciem miąższu można go dłużej potrzymać w jamie ustnej, bądź opłukać dziąsła).
 • Miąższ aloesowy przydatny jest w profilaktyce nowotworów, gdyż spełnia wszystkie kryteria diety ortomolekularnej.

aloes 3Mam nadzieję, że zdołałam Was przekonać jak ważne jest picie naturalnego miąższu Aloe Vera od firmy Forever Living Products. Pamiętajcie, że butelkę aloesu należy trzymać w lodówce po otwarciu, a przed użyciem wstrząsnąć.

Zapraszam do kontaktu, w celu zakupu produktów. Więcej informacji znajdziecie tutaj: Zamów. Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiem. Zachęcam do pisania komentarzy. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu 2 komentarze

 • Zofia

  Aloes na pewno wygaja wszystkie rany i stany zapalne. Warto mieć taką roślinę w domu.

 • Weronikaaa

  Miąższ aloesowy to dawka witamin i składników odżywczych, dlatego warto go pić.

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.