Jak skutecznie pozbyć się zaskórników?

zaskórnikiMęczą Cię zaskórniki na nosie, brodzie, policzkach, a nawet czole? Masz dość czarnych punkcików na twarzy? Przeczytaj artykuł i poznaj najskuteczniejszy sposób walki z zaskórnikami. W naszym Gabinecie możesz przejść intensywną kurację oczyszczającą twarzy. Już po pierwszym zabiegu, różnica będzie ogromna! Zastanawiasz się jak to możliwe? Mamy Ci do zaproponowania najskuteczniejsze terapie, które w połączeniu ze sobą, dadzą najlepsze efekty.

Zacznę od Oczyszczania Wodorowego. Ta innowacyjna kuracja uznawana jest za najskuteczniejszy sposób oczyszczania skóry z zaskórników, nadmiaru sebum oraz bakterii. Oczyszczanie wodorowe polega na zasysaniu fałdu skórnego i równoczesnym wtłaczaniu wody wodorowej. Kuracja powoduje likwidację zanieczyszczeń skóry, złuszczenie martwego naskórka oraz zwężenie rozszerzonych porów. 

Warto wspomnieć również, że wodór jest bardzo silnym antyoksydantem, czyli ma działanie przeciwstarzeniowe. Skóra po zabiegu jest wyraźnie oczyszczona, odświeżona, zregenerowana i rozświetlona. 

Oczyszczanie można wykonywać cały rok, niezależnie od pogody i rodzaju cery. Zabieg warto powtarzać co 2-4 tygodnie, w zależności od stopnia zanieczyszczenia skóry.

 

 

Następny w kolejności jest Peeling Kawitacyjny. Należy on do zabiegów oczyszczających z użyciem ultradźwięków. Zjawisko kawitacji, czyli pękania pęcherzyków powietrza pod wpływem wysokiego ciśnienia, powoduje wyciąganie na zewnątrz skóry toksyn, nieczystości i zaskórników. Jest to metoda głębokiego oczyszczania, regeneracji i odżywienia skóry. Peeling kawitacyjny delikatnie złuszcza naskórek, likwiduje bakterie oraz pozbywa się nadmiaru sebum z porów.

 

Peeling kawitacyjny może być stosowany zarówno dla cery ziemistej, grubej, jak i wrażliwej, naczyniowej, czy też trądzikowej. Dodatkowy czynnik: światło LED czerwone (pobudzające) lub niebieskie (łagodzące), pozwala na dobór kuracji dla każdego, w zależności od rodzaju cery i problemu skórnego.

Peeling kawitacyjny i oczyszczanie wodorowe warto łączyć z zabiegami odżywczymi, nawilżającymi, gdyż zwiększają absorpcję składników aktywnych zawartych w preparatach, serach i kosmetykach.

 

Dlatego też, te zabiegi oczyszczające warto połączyć z Aloesową Maską Oczyszczającą, która prócz doskonałego działania regeneracyjnego, odżywczego, nawadniającego dla skóry, świetnie poradzi sobie z pozostałymi zaskórnikami.

zabiegi-aloesowe11-250x250Dzieje się tak za sprawą Naturalnego Miąższu Aloesowego, który ma mnóstwo składników aktywnych, aminokwasów, witamin, substancji odżywczych i działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo. Ponadto Aloes wyciąga na zewnątrz skóry wszelkie nieczystości, toksyny i zaskórniki, które to z kolei przyklejają się do płatka FF, użytego podczas zabiegu. Po zaschnięciu, wyciąga się zaskórniki za jednym pociągnięciem!

Metoda ta jest w pełni bezpieczna i bardzo skuteczna. Dzięki tej kuracji poznasz lepiej Naturalne Kosmetyki Aloesowe i będziesz je chciał zabrać ze sobą do domu. Więcej informacji otrzymasz w Gabinecie Olwin. Serdecznie Zapraszamy!

W razie pytań, zachęcam do pisania komentarzy. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu 4 komentarze

 • Ania

  Tak, zgadza się, byłam korzystałam 🙂 Świetne efekty!

 • Kasia

  Maska na zaskórniki świetna!

 • Sylwia D

  Peeling kawitacyjny jest warty polecenia. Oczyszcza z zaskórników i zwęża pory.

 • Karolina C

  Peeling kawitacyjny jest najlepszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.