Maska Aloesowa Odżywcza i Nawilżająca na każdą partię ciała

maska kosmetycznaMasz wrażenie, że twoje skóra jest wysuszona, podrażniona i brak jej blasku? Mamy dla ciebie rozwiązanie, które pozwoli zregenerować i poprawić twoją cerę. W tym artykule dowiesz się jak wykonać Maskę Fleur Fabrique oraz Marine Mask (możesz je robić zamiennie). Dzięki nim nawodnisz komórki, odżywisz i odmłodzisz. Jest to idealny ratunek dla ciebie, jeśli masz problemy ze zmarszczkami i przesuszoną skórą. Miąższ aloesowy jest znakomitym źródłem substancji aktywnych, składników odżywczych, aminokwasów, witamin oraz związków mineralnych.

Do wykonania zabiegi używane są wyłącznie Naturalne Kosmetyki firmy Forever Living Products. Możesz je zamówić w każdej chwili do siebie do domu. Więcej informacji tutaj: „Zamów Kosmetyki Aloesowe”.

Maskę aloesową możesz wykonać między innymi na następujące partie ciała: twarz, szyja, dekolt, ramiona, przedramiona, dłonie, biust.

Zacznijmy od tego jak działają maski. Otóż zabieg:

 • Delikatnie usuwa martwy naskórek;
 • Usuwa toksyny, doskonale nawilża i dotlenia skórę oraz poprawia jej ukrwienie;
 • Intensywnie odżywia skórę – miąższ aloesowy zawiera ponad 200 składników aktywnych, minerałów, substancji odżywczych, witamin i aminokwasów, które docierają do wnętrza każdej jednej komórki;
 • Doskonale nawadnia skórę – aloes ma zdolność do zatrzymywania wody w komórce;
 • Znacznie poprawia koloryt skóry oraz jej gęstość, przez co staje się ona zdrowsza, bardziej sprężysta, a także nabiera blasku i odporności.

Kosmetyki potrzebne do zabiegów:

Mleczko oczyszczające FDJ, Tonik nawilżający FDJ, Scrub, Aloe First, Galaretka, Emulsja Aloesowa, Marine Mask, Aloesowa Emulsja Nawilżająca, Płatki FF.

Aloe Scrubaloe first (11-11)-MGalaretkaALOE LOTION-MMarine MaskALOE MOISTURIZING LOTION-M

Płatki FF

 

Maska Fleur Fabrique

 1. Nałóż i wmasuj na twarz, szyję, dekolt mleczko oczyszczające FDJ, następnie zmyj skórę wacikiem nasączonym wodą.
 2. Nanieś na skórę tonik nawilżający FDJ za pomocą wacika, do czasu, aż będzie czysty.
 3. Scrub  – wyciśnij tylko 1cm i połącz z wodą. Wykonaj peeling, rób ruchy okrężne, omiń okolice oczu, brodawek sutkowych. Zmyj wodą, a następnie osusz.
 4. Spryskaj ciało Aloe First
 5. Od razu nałóż Galaretkę i Emulsję Aloesową na całą partię ciała, łącznie z powiekami, brodawkami sutkowymi i ustami.
 6. Płatki FF spryskaj dość obficie Aloe First i przyłóż tak, by dokładnie przylegały do ciała (jeśli zbyt wcześnie wyschną, to w trakcie dodatkowo spryskaj Aloe First). Maskę trzymaj przez 30 minut, następnie zdejmij delikatnie Płatek FF.
 7. Spryskaj ciało Aloe First
 8. Od razu nałóż Aloesową Emulsję Nawilżającą i dokładnie wmasuj ruchami okrężnymi.

maska Marin Mask

Maska Marine Mask

Wykonaj wszystkie powyższe punkty z Maski Fleur Fabrique, z wyjątkiem punktu 5 i 6. Zastąp je tymi:

5. Nałóż Marine Mask na całą partie ciała ruchami ku górze i bokom. Omijaj okolice oczu, brodawek sutkowych i ust. Na usta i brodawki sutkowe nałóż Galaretkę.

6. Pozostaw na 20 minut do wyschnięcia. Po tym czasie zmyj delikatnie maskę używając do tego gazy i wody, a następnie osusz skórę.

W razie dodatkowych pytań, czekam na komentarze. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać Maski sama lub chcesz przed zakupem kosmetyków, zobaczyć jak działa, zapraszamy na Zabiegi Aloesowe do Gabinetu Olwin. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu (Jeden komentarz)

 • Sylwia D

  Maska marine jest rewelacyjna! Ściąga skórę i rozjaśnia!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.