Miąższ Aloesowy w gojeniu oparzeń, odmrożeń, odleżyn i innych ran

aloes 2Aktywny biologicznie Miąższ Aloesowy można znaleźć w Kosmetykach i Suplementach Diety firmy Forever Living Products. Jest on najbardziej wartościowy, gdyż jest stabilizowany w sposób naturalny (producent posiada patent), przez co zatrzymuje w sobie maksymalną ilość składników odżywczych, aminokwasów, witamin, minerałów i substancji aktywnych. Taki biologicznie aktywny Miąższ Aloe Vera, odnosi spektakularne efekty w gojeniu ran różnego pochodzenia.

aloesW 1980 roku w Chicago przeprowadzono badania, które wykazały, że miąższ aloesowy jest tak samo skuteczny w gojeniu oparzeń i zbliznowaceń, jak penicylina. Co więcej, jego działanie jest szybkie, co ma pozytywny wpływ na zmniejszenie ryzyka powstawania blizn. Warto tutaj wspomnieć, że im dłużej utrzymuje się stan zapalny, tym blizna może być rozleglejsza. Dlatego aloes, zajmuje czołowe miejsce w gojeniu ran.

Jak to wszystko działa? Otóż, Miąższ Aloesowy posiada w swoim składzie kwas salicylowy i antrachinony, które mają działanie przeciwzapalne oraz przeciwdrobnoustrojowe (hamują namnażanie się bakterii, wirusów i grzybów). aloes 3Ponadto, bioaktywne składniki wnikają w głąb skóry, poprawiając mikrokrążenie. Biologicznie aktywny Miąższ, rozszerza naczynia krwionośne, reguluje odczyn kwasowo – zasadowy skóry, stymuluje podziały komórkowe i przyspiesza regenerację tkanek. Aloes ma działanie ściągające, nawilża skórę oraz łagodzi ból i świąd. Jego cudowne właściwości, znane były od starożytności w różnych kulturach.

Oto produkty Forever Living Products, które polecamy w gojeniu oparzeń i innych otwartych ran:

 • Galaretka Aloesowa – czysty Miąższ Aloesowy (85%) w formie żelu, do stosowania na skórę i śluzówki. Bezpośrednio po oparzeniu, miejsce to należy polać zimną wodą i zaraz potem nałożyć duża ilość Galaretki. Po kilku minutach, powinno się powtórzyć zabieg (woda i Galaretka). W dalszej kuracji, należy smarować Galaretkę na ranę, przynajmniej dwa razy dziennie.

 • Aloe First – Spray, który posiada prócz Miąższu Aloe Vera, 11 ziół i sproszkowany propolis. Można go stosować na zmianę lub łącznie z Galaretką w dalszej kuracji.

 • Krem Aloesowo – Propolisowy – należy go stosować, wówczas jak zamknie się rana. Zapobiega powstawaniu przebarwień po oparzeniach oraz bliznowaceniu. Doskonale wygładza i odżywia skórę.

 • Miąższ Aloe Vera – Suplement Diety, który od środka regeneruje tkanki. Doskonale oczyszcza organizm i odżywia każdą komórkę w ciele. Należny go pić 2 łyżki dziennie, rano i wieczorem na czczo. Po otwarciu trzymać butelkę w lodówce, a przed użyciem wstrząsnąć.

Galaretkaaloe first (11-11)-MALOE PROPOLIS CREMEAloe_Gel

Te osoby, które próbowały kuracji naturalnym Aloesem, wiedzą jakie skuteczne ma on działanie. W razie dodatkowych pytań, piszcie śmiało. Jeśli chcecie zamówić produkty Forever dla siebie, informacje znajdziecie tutaj: Zamów Kosmetyki Aloesowe. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu 3 komentarze

 • Ewa

  Witam! Tak zgadza się na ranę najpierw galaretka, potem krem z propolisem 🙂 Szybko się goi!

 • Kasia

  Ja leczyłam się galaretką i szybko się rana zamknęła i teraz nie ma śladu 🙂

 • Krystyna G

  Aloes potrafi zdziałać cuda. Szybko leczy rany.

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.