Modelowanie sylwetki i Zabieg Tonizujący na brzuch, uda, pośladki, ramiona

ciałoWiększość kobiet chciałoby stracić parę centymetrów w biodrach, bądź też chciałoby poprawić wygląd swoich ud i pośladków. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta. Skuteczne zabiegi w profesjonalnym gabinecie. Należą do nich: Karboksyterapia, Lipolaser, Zabieg Magnifico 5w1, Liposukcja Ultradźwiękowa, Fale Radiowe, Dermomasaż. Rezultaty są naprawdę znakomite. Znacznie poprawia się stan skóry, cellulit i tkanka tłuszczowa zostają rozbite, a rozstępy ulegają redukcji, bądź całkowicie znikają. Najważniejsze jest to, że luźna skóra staje się z powrotem napięta, a nasza sylwetka nabiega zgrabnych kształtów. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak jest to możliwe. Sami spróbujcie i oceńcie efekty.

Zabieg Magnifico 5w1, Fale Radiowe Bipolarne i Karboksyterapia są niezwykłą metoda walki z luźną skórą brzucha, która często pojawia się po okresie ciąży lub intensywnym schudnięciu. W Salonie Olwin możesz wykonać serię takich zabiegów liftingujących skórę, przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń. Efekty są nadzwyczajne i w pełni zadowalające dla klientów.

 

Przejdźmy teraz do tkanki tłuszczowej oraz cellitu. Najskuteczniejsze działanie będzie miał tu Lipolaser Xante, który w sposób szybki, przyjemny i bezpieczny redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Dochodzi tutaj do rozbicia trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Składniki te są następnie usuwane z organizmu drogę metabolizmu.

 

Kolejnym zabiegiem wartym zainteresowania jest Karboksyterapia. Kuracja polega na podskórnej iniekcji dwutlenku węgla CO2, który to przemienia się w kwas węglowy i uszkadza komórki tłuszczowe. Zabieg jest bezpieczny i niezwykle skuteczny. Stanowi przełom w kosmetyce estetycznej!

 

Zabieg Magnifico 5w1 to rewolucja w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki. Kuracja łączy w sobie 5 technologii działających równocześnie podczas jednego zabiegu. Są nimi: liposukcja ultradźwiękowa, fala radiowa bipolarna, podczerwień, masaż próżniowy i rolki mechaniczne. Takie innowacyjne rozwiązania sprawiają, że efekty wysmuklenia sylwetki są bardzo szybko widoczne. 

 

Przejdźmy teraz do Liposukcji Ultradźwiękowej. Zabieg ten polega na nieinwazyjnej redukcji (rozbicie) tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. W naszym Gabinecie poprzedzamy go dodatkowo działaniem ciepła (Infrared), co daje lepsze rezultaty zabiegowe.

Po zabiegach Liposukcji Lipolaserem, Liposukcji Ultradźwiękowej oraz Karboksyterapii, warto wykonać  Dermomasaż Podciśnieniowy. Nieumiejętne, samodzielne wykonanie może zostawić ma naszym ciele brzydkie ślady, blizny, a nawet może być niebezpieczne dla zdrowia. pośladkiW Salonie Olwin wykonujemy Masaże Próżniowe przy użyciu specjalnych głowic podciśnieniowych z ruchomymi kulkami. Zabiegi te są dość intensywne. Moc jest zwiększana proporcjonalnie z każdym następnym masażem, by przyzwyczajać i nie obciążyć zbytnio skóry. Polecane jest wykonywanie 10 – 12 masaży na początku dwa razy w tygodniu, potem raz w tygodniu, a następnie wizyty przypominające wedle potrzeb (np. raz na miesiąc). Należy wspomnieć, że Zabiegi Próżniowe i Podciśnieniowe są uznawane za najlepsza metodę walki z cellulitem i rozstępami. Pracują tutaj mięśnie, włókna kolagenowe i elastynowe są odbudowane, poprawiane jest krążenie, pobudzany zostaje układ limfatyczny do usuwania toksyn, a sylwetka jest modelowana tak, by wyglądała zgrabnie.

Warto tutaj również wspomnieć o zabiegach na biust (min. Masaż Próżniowy Biustu), które doskonale ujędrniają skórę, pobudzają mięśnie i włókna kolagenowe do regeneracji oraz podnoszą biust.

aloe veraKolejnym etapem są Zabiegi Aloesowe Tonizujące z owijaniem folią. Efekty, przy połączeniu ich z wymienionymi powyżej zabiegami,  są najszybsze i najskuteczniejsze. Niemniej jednak, warto również wykonywać je samodzielnie w domu. Zabieg tonizujący wykonywany jest z wykorzystaniem Naturalnych Kosmetyków Aloesowych firmy Forever Living Products. Informacje jak je kupić, znajdziecie tutaj: „Zamów Kosmetyki Aloesowe”.

Działanie kuracji:

 • Doskonale oczyszcza i tonizuje skórę oraz tkankę podskórną, usuwa toksyny i złogi z organizmu;
 • Pobudza krążenie krwi;
 • Likwiduje, bądź redukuje cellulit, rozstępy i nadmiar tkanki tłuszczowej;
 • Działa przeciwzapalnie, nawilżająco oraz odżywczo na skórę;
 • Doskonale ujędrnia nawet luźną skórę, odbudowuje włókna elastynowe;
 • Wzmacnia tkankę łączną;
 • Przyspiesza przemianę materii.

Zabiegi tonizujące aloesowe (10 – 15 zabiegów) warto wykonywać, podobnie jak Zabiegi próżniowe dwa razy w tygodniu, później rzadziej raz na tydzień, a przypominające raz na miesiąc.

Body Toning KitKosmetyki i rzeczy potrzebne do zabiegu: Aloe Body Toner, Krem Aloe Body Conditioning, Aloesowy żel do kąpieli, MSM Żel, Aloe First, Myjka loofah, Folia do owijania.

Oto opis zabiegu, dla osób, które chcą wykonać zabieg tonizujący w domu:

 • Przed zabiegiem należy wykonać peeling danej partii ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona) podczas kąpieli, przy użyciu Aloesowego Żelu oraz Myjki Lufy;
 • Zmierz obwód np. brzucha przed zabiegiem (najlepiej zaznaczyć zmywalnym markerem na skórze krawędź górnej i dolnej części miarki po obu stronach ciała, by zyskać pewność, że po zabiegu zmierzysz w tym samym miejscu);
 •  ALOE MSM GEL-Maloe first (11-11)-MSpryskaj partię ciała Aloe First;
 • Nanieś rozgrzewający Body Toner obficie na partię ciała i dokładnie wmasuje (najpierw wykonaj test na skórze, czy nie wystąpi reakcja alergiczna, nie stosuj na twarz, okolice intymne, klakę piersiową, przedramiona, łydki itp.), a następnie dokładnie umyj ręce;
 • Na miejsca z cellulitem i rozstępami nanieś dodatkowo MSM Żel z bioaktywną siarkę;
 • Owiń daną partię ciała folią. Powinna ona bardzo dokładnie przylegać do ciała, jednak tez nie można ściskać się za mocno, by narządy wewnętrzne mogły normalnie pracować;
 • Owiń się dodatkowo ręcznikiem, kocem itp., ułóż się wygodnie i zostań tak przez godzinę;
 • Następnie zdejmij folię, wytrzyj pot ręcznikiem jednorazowym, spryskaj Aloe First i wmasuj Krem Aloe Body Conditioning;
 • Zmierz ponownie obwód np. brzucha w tym samym miejscu i porównaj wyniki. Centymetry, które straciłaś świadczą o złogach i toksynach, które są usuwane z organizmu podczas zabiegu. Pamiętaj, że po tonizacji nie można się kąpać przez około 4 godz. i pić napoi przez 2 godz. Po tym czasie powinnaś pić dość dużo wody, by przyspieszyć proces przemiany materii i dalszego usuwania toksyn przez układ moczowy.

Warto wybrać się choćby na jeden zabieg do profesjonalnego gabinetu, bądź też wykonać zabieg tonizujący w domu, by przekonać się jakie spektakularne efekty można zyskać.

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, piszcie komentarze. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu 2 komentarze

 • Kamila

  Hej! Ja potwierdzam. Super sprawa z tym owijaniem folią. Można stracić parę centymetrów w pasie o pozbyć się wiszącej skóry. Poza tym sam zabieg jest relaksujący i przyjemny. Grzeje w brzuszek 😉

 • Emotka

  Ja byłam na lipolaserze. Efekty fajne, tylko długo się leży.

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.