Peeling Kawitacyjny – co warto wiedzieć na temat zabiegu?

 

Witam. Opowiem dzisiaj o peelingu kawitacyjnym, który jest jednym z najpopularniejszych zabiegów oczyszczających, wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. 

Otóż, peeling kawitacyjny doskonale złuszcza martwy naskórek, oczyszcza skórę z zaskórników, tonizuje cerę oraz zwęża rozszerzone pory. Wszystko to za sprawą ultradźwięków. 

Przed każdym zabiegiem, wykonywany jest pełny demakijaż, dlatego też, nie musisz się specjalnie przygotowywać przed wizytą. Podczas peelingu, bezpośrednio na skórę, aplikowany jest tonik, odpowiednio dobrany, dla danej cery. Gdy przykładamy szpatułkę do skóry, następuje zjawisko kawitacji, czyli pękania pęcherzyków powietrza pod wpływem wysokiego ciśnienia, co doskonale jest widoczne na filmie. Pory zostają oczyszczone z nadmiaru sebum, a martwy naskórek ulega złuszczeniu. 

Peeling kawitacyjny jest dedykowany dla każdego rodzaju cery, ze względu na możliwość doboru odpowiednich kosmetyków, regulacji poziomu ultradźwięków oraz wyboru światła LED (niebieskiego, które łagodzi i wycisza stany zapalne oraz czerwonego, które odżywia i regeneruje skórę).

Peeling kawitacyjny jest bardzo bezpiecznym zabiegiem. Możemy go wykonywać nawet raz w tygodniu, jeśli jest taka potrzeba. Natomiast docelowo, warto zgłaszać się na peeling, przynajmniej raz na miesiąc. Skóra powinna być oczyszczana regularnie, by dobrze funkcjonować, oddychać i lepiej przyjmować kosmetyki. 

Peeling kawitacyjny można wykonywać jako osobny zabieg, ale także warto go połączyć z innymi zabiegami oczyszczającymi, takimi jak mikrodermabrazja diamentowa, czy oxybrazja. Ponadto, po zabiegach oczyszczających, warto wykonać zabieg odżywczy, by dostarczyć skórze wartościowych składników aktywnych. Mogą to być maski kosmetyczne, sonoforeza, jonoforeza, mezoterapia, infuzja tlenowa. Odpowiednio dobrana kuracja z pewnością sprawi, ze twoja skórą będzie zdrowa i piękna. 

Po każdym zabiegu peelingu, na skórę nakładane są naturalne kosmetyki aloesowe firmy Forever, które zabezpieczają, nawilżają i odżywiają cerę. Ponadto, każdy klient otrzymuje dodatkowe próbki kremów do domu i ma możliwość ich zakupienia w naszym gabinecie. 

Wszystkie zalecenia i przeciwwskazania do zabiegu peelingu kawitacyjnego, znajdziecie na nasze stronie, link powyżej i w opisie filmu. 

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało piszcie w komentarzach. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć. Jeśli będzie dużo pytań, to nagramy dodatkowe filmy. Zapraszam do subskrybowania naszego kanału oraz na konsultacje i zabiegi do gabinetu Olwin w Lublinie. Pozdrawiam


Komentarze do wpisu 2 komentarze

  • Ewelinaa

    Peeling fajnie oczyszcza z zaskórników i skóra po nim jest gładziutka 😁

  • Krystian 234

    Polecam na zaskórniki i rozszerzone pory

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.