Podrażnienia po goleniu u mężczyzn – jak uniknąć krostek na szyi?

golenie

Problem podrażnień po goleniu na szyi dotyczy niemal każdego mężczyzny. Zarost w tych okolicach jest gruby, ciemny i silny, a skóra niezwykle delikatna. Czy Panowie są skazani na taką męczarnię do końca życia? Otóż nie! W tym artykule znajdziecie odpowiedź, jak uniknąć podrażnień i krostek na szyi po goleniu maszynką. Przede wszystkim zaproponują Wam zabieg usunięcia uporczywego owłosienia w miejscach, gdzie nie powinno go być. Następnie wykaże jakie błędy popełniacie drodzy Panowie, w związku z pielęgnacją skóry po goleniu oraz zaproponuje Wam kosmetyki, które warto stosować.

Zacznijmy od Zabiegu Depilacji Laserem Diodowym. Jest to niezawodna metoda likwidacji owłosienia na stałe. Każdy mężczyzn powinien mieć brodę, z tym to się zgodzę, ale.. włoski trzeba kontrolować i śmiało można pozbyć się tych, które przeszkadzają.

Z czasem każdy zarost się powiększa, tzn. wchodzi na większe obszary. Dzieje się tak dlatego, że przez przypadek zgalamy włoski jaśniejsze w dalszych okolicach obszaru golenia. Z czasem włosy te robią się ciemniejsze i twardnieją. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie Depilacja Laserowa. Śmiało można pozbyć się włosków na szyi, policzkach oraz karku.

golenie maszynką

Można zapanować nad zarostem i samemu zdecydować gdzie się chce go uniknąć. Oczywiście takie działanie, pozwoli ci zlikwidować stan zapalany. Wiadomo, tam gdzie nie goli maszynka, tam nie ma podrażnień.

Ok, a co z podrażnieniami w miejscach golenia? Wiadomo, czynnika mechanicznego, czyli maszynki nie da się wykluczyć. Więc co należy zrobić? Podstawą jest tutaj odpowiedni płyn po goleniu. Bardzo silnie drażniąco działa ALKOHOL! To jego trzeba unikać. Sprawdźcie sobie drodzy Panowie, skład swoich kosmetyków, jeśli znajduje się w nich alkohol, to macie swoją odpowiedź odnośnie przyczyn stanów zapalnych.

Produktem, który śmiało mogę polecić jest Gentleman’s Pride, czyli Aloesowa Emulsja po Goleniu firmy Forever Living Products. Jest to kosmetyk w pełni Naturalny, o dużej zawartości Stabilizowanego Miąższu Aloesowego, który działa przeciwzapalnie, kojąco, dezynfekuje uszkodzenia skóry i zapobiega namnażaniu drobnoustrojów.

Emulsja aloesowa jest w pełni bezalkoholowa. Działa silnie nawilżająco, bakteriostatycznie, odżywczo i ma świeży, delikatny, męski zapach. Gentleman’s Pride ma gładką, jedwabistą konsystencję i w swoim składzie posiada prócz aloesu, składniki odżywcze, takie jak rozmaryn i rumianek. Dzięki obecności saponin i enzymów, emulsja hamuje krwawienie, przyspiesza zamykanie drobnych ranek i przyspiesza gojenie. Ponadto działa ochronnie , łagodząco i przez długi czas utrzymuje właściwy odczyn pH skóry.Gentleman’s Pride emulsja

Takiego skutecznego i w pełni naturalnego produktu, o dużej zawartości miąższu aloesowego, nie znajdziecie w sklepach. Możecie go zamówić tylko w firmie Forever: „Zamów Kosmetyki Aloesowe”.

Jeśli macie swoje doświadczenia w tym temacie, czekam na komentarze. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu 2 komentarze

  • Karol

    Witam. Świetna jest ta emulsja po goleniu. Piszą prawdę. Polecam.

  • FilipO

    Świetny zapach i żadnych krost. Polecam

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.