Jakie zabiegi kosmetyczne można wykonywać w okresie słonecznym?

Zastanawiasz się, które zabiegi można lub nie można wykonywać przy słońcu? Nie wiesz, czy są jakieś zabiegi laserowe, z których możesz korzystać w wakacje? Czy kuracje złuszczające są odpowiednie na okres letni? Kiedy podejść do zamykania naczyń krwionośnych? Jakie stosować alternatywy? Na wszystkie te pytania i wiele więcej znajdziecie odpowiedź w tym artykule.

Depilacja Laserowa

W okresie słonecznym nie wykonujemy depilacji laserowej na partie ciała szczególnie odsłonięte np. twarz, nogi, ze względu na wysokie ryzyko poparzeń. Niemniej jednak, jeśli zachowane są wszelkie przeciwwskazania, możemy bezpiecznie wykonać zabieg. Należy pamiętać, że 2 tygodnie przed i po zabiegu, nie należy się intensywnie opalać oraz powinno się stosować krem z wysokim filtrem, na partie ciała poddawane zabiegowi. Kluczowym przeciwwskazaniem do depilacji laserowej jest świeża opalenizna (zaczerwienie skóry).

 

Zabiegi Laserowe Fotoodmładzanie, Terapia Trądziku, Terapia Naczyniowa, Usuwanie Przebarwień

Są to zabiegi, które wykonujemy w serii. Najpóźniejszy okres, kiedy można zacząć wykonywać takie zabiegi to wczesna wiosna, gdyż umożliwi nam to zakończenie kuracji przed okresem intensywnego słońca. W okresie wakacyjnym odradzamy wykonanie tych zabiegów laserowych, ze względu na to, że słońce stanowi negatywny czynnik powodujący powstawanie nowych zmian (kruchość naczyń, nowe przebarwienia). Tak więc, najlepszym terminem na rozpoczęcie kuracji jest okres jesienny i zimowy. 

 

Zamykanie Naczyń – Radiotermoliza

Zabieg radiotermolizy nie wykonujemy w okresie słonecznym, ze względu na okres gojenia. 

zabiegi w okresie słońca lublin Olwin

Zabiegi Oczyszczające – Oczyszczanie Wodorowe, Mikrodermabrazja Diamentowa, Peeling Kawitacyjny, Oxybrazja

Mikrodermabrazji diamentowej nie wykonujemy w okresie słonecznym, ze względu na ryzyko podrażnień oraz powstania przebarwień. 

Oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny i oxybrazję można bezpiecznie wykonywać w całym okresie letnim. 

 

Zabiegi Odżywcze – Zabieg OxyGemeo, Infuzja Tlenowa, Sonoforeza, Jonoforeza, Mezoterapia Bezigłowa, Zabiegi Aloesowe

Zabiegi odżywcze można bezpiecznie wykonywać w całym okresie słonecznym. 

zabiegi wyszczuplające Olwin Lublin

Zabiegi Liftingujące i Wyszczuplające – Karboksyterapia, Liposukcja Lipolaserem, Zabieg Magnifico 5w1, Dermomasaż PodciśnieniowyFale Radiowe, Liposukcja UltradźwiękowaMasaż Próżniowy Biustu

Karboksyterapie, lipolaser, magnifico 5w1, dermomasaż, liposukcje ultradźwiękową i masaż próżniowy biustu, można bezpiecznie wykonywać w całym okresie słonecznym. 


Skomentuj mój wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.