Zabiegi kosmetyczne na okolicę oczu

zabiegi na okolicę oczu

Męczą Cię opuchnięte powieki? Masz cienie pod oczami? Myślisz, że nic nie da się z tym zrobić? Otóż, jest rozwiązanie. Wystarczy dobrać dla Ciebie odpowiedni zabieg liftingujący i rewitalizujący skórę. Jaki? W tym artykule dowiecie się jaki macie wybór, i które z zabiegów są najskuteczniejsze.

Zacznijmy od terapii, które najsilniej oddziałują na skórę, gdzie seria zabiegów pozwala intensywnie wpłynąć na stan skóry. Należą do nich karboksyterapia, zabieg magnifico i fale radiowe.

Karboksyterapia jest rewelacyjnym zabiegiem, polegającym na śródskórnej aplikacji dwutlenku węgla. Kuracja powoduje zagęszczenie skóry, pojawienie się nowych naczyń krwionośnych, co za tym idzie, dochodzi do regeneracji skóry. Ponadto karboksyterapia powoduje redukcję obrzęków i zasinień w okolicy oka. Warto tutaj wspomnieć, że zabieg, jako jeden z nielicznych, stosujemy zarówno na powiekę dolną, jak i górną.

 

Zabieg Magnifico i Fale Radiowe pozwalają nam opracowywać dolną okolicę oczu. Docierają w swoim działaniu, do skóry właściwej i pobudzają produkcję kolagenu i elastyny. Dochodzi tutaj do napięcia i zagęszczenia skóry. Kuracje te możemy łączyć z zabiegiem karboksyterapii, co daje nam jeszcze lepsze efekty w rewitalizacji okolicy oka.

 

 

Kolejnymi zabiegami, zarówno na powiekę dolną, jak i górną, o których warto wspomnieć, są oxybrazja, infuzja tlenowa i oczyszczanie wodorowe. Kuracje te pozwolą Ci poznać, jak świetnie może oddziaływać tlen oraz wodór na twoją skórę. Bezpośrednio po zabiegach widać wyraźną różnicę w napięciu skóry. Okolica oka staje się rozświetlona, odmłodzona i nawilżona. Warto wspomnieć, że podczas infuzji tlenowej dodatkowo wprowadzamy głęboko do skóry substancje aktywne np. kwas hialuronowy lub witaminę C. Zabiegi tlenowe powodują natychmiastowe efekty rewitalizacji skóry, dlatego też można je zastosować przed wielkim wyjściem. Zabiegi tego typu możemy wykonywać raz w miesiącu, bądź można również zrobić intensywniejszą serię raz w tygodniu, by skumulować efekty.

 

 

 

Chciałabym wspomnieć także o zabiegach odżywczych na dolną okolicę oka, które polegają na wprowadzeniu głęboko do skóry substancji aktywnych np. kolagenu, elastyny, witaminy C, kwasu hialuronowego itp. Należą do nich: sonoforeza (oddziaływanie ultradźwiękami), jonoforeza (oddziaływanie prądem stałym), mezoterapia bezigłowa (oddziaływanie ultradźwiękami i prądem stałym). W zależności od wprowadzonej substancji, możemy oddziaływać na skórę, powodując jej napięcie, nawilżenie lub rozjaśnienie. Prąd stały ma dodatkowo działanie regeneracyjne.

 

 

Na koniec parę słów o zabiegach aloesowych, które wykonujemy w naszym gabinecie. Maska aloesowa silnie liftingująca również znajduje zastosowanie w rewitalizacji okolic oka. Oddziałuje ona zarówno na powiekę dolną, jak i górną, powodując bardzo intensywne napięcie i rozświetlenie skóry. Efekt jest widoczny od razu i może się utrzymać przez parę dni.

 

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiem. Zapraszam do pisania komentarzy i do korzystania z naszych zabiegów w salonie Olwin w Lublinie. Pozdrawiam 🙂


Komentarze do wpisu 3 komentarze

  • Kinia4

    Hej. Ja miałam karboksyterapię na okolicę oczu i efekty są fajne. Zmniejszyły się moje opuchnięcia pod oczami i cienie. 🙂 Polecam wszystkim

  • Diana

    Hej. Ja też korzystam z karbo. Efekty są juz fajne a jeszcze nie skończyłam serii. Świetna sprawa

  • Agata W

    Po infuzji tlenowej powieki są nawilżone i wygładzone. Świetny efekt. Polecam

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.