Zabiegi wyszczuplające – jak skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej?

zabiegi wyszczuplające OlwinMęczy Cię ciągły widok boczków, cellulitu, rozstępów? Szukasz niezawodnej metody na pozbycie się tych problemów? Próbowałaś/eś domowych sposobów na walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej i nie ma rezultatów? Jakie zabiegi wyszczuplające są najskuteczniejsze i które warte są swojej ceny? Jak wygląda kuracja i na jak długo wystarczają efekty? Tego wszystkiego dowiecie się z tego artykułu.

Otóż, zabiegi wyszczuplające należą do jednych z najczęściej wykonywanych w naszym gabinecie. Niejednokrotnie spotykamy się ze stwierdzeniem, że ćwiczenia lub dieta nie pomagają w utracie kilogramów, tak jak byśmy tego chcieli. Co wtedy? Czy zabiegi gabinetowe są w stanie pomóc? Na pewno tak!

Zabiegi wyszczuplające są w stanie wspomóc skuteczne odchudzanie. Efekty są zawsze widoczne po zabiegach, jednak jak długo się utrzymają, zależy od klienta. Zabiegi na tkankę tłuszczową i cellulit są w stanie przyspieszyć utratę kilogramów. Jednak, największe znaczenie ma to, jaki tryb życia się prowadzi. Zdrowa dieta i ćwiczenia zawsze współgrają z zabiegami wyszczuplającymi, sprawiając, że osiągamy zadowalające i trwałe efekty.

Najskuteczniejszymi zabiegami wyszczuplającymi, które warto omówić są:

  • Karboksyterapia – jest to zabieg, podczas którego podskórnie i śródskórnie aplikujemy dwutlenek węgla. CO2 skutecznie radzi sobie z takimi problemami jak tkanka tłuszczowa, cellulit, luźna skóra i rozstępy. Dwutlenek węgla przemienia się w kwas węglowy i uszkadza komórki tłuszczowe. Ponadto tworzą się nowe naczynia krwionośne, skóra się regeneruje i ulega zagęszczeniu.

 

  • Lipolaser – jest to zabieg, podczas którego światło zimnego lasera diodowego przenika do tkanki tłuszczowe, powodując rozpad trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Lipolaser skutecznie zmniejsza komórki tłuszczowe oraz uwalnia toksyny i złogi z organizmu.

 

 • Zabieg Magnifico 5w1 – jest to rewelacyjna kuracja wyszczuplająca i modelująca sylwetkę. Łączy w jednym zabiegu 5 technologi, które działają równocześnie: liposukcję ultradźwiękową, falę radiową bipolarną, podczerwień, masaż próżniowy i masaż rolkami. Zabieg Magnifico doskonale sprawdzi się na luźną skórę, cellulit, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zastoje limfatyczne.

 

 • Dermomasaż Podciśnieniowy – jest to zabieg, podczas którego intensywnie masujemy fałd skórny. Dochodzi tutaj do usprawnienia układu limfatycznego, redukcji cellulitu i rozstępów oraz wymodelowania sylwetki. Dermomasaż jest chętnie wybierany przez klientów, gdyż szybko możemy poprawić kształt sylwetki i zmniejszyć widoczność cellulitu.

 

Zabiegi na tkankę tłuszczową Olwin

Każde z powyższych zabiegów można wykonywać osobno. Niemniej jednak, by osiągnąć najlepsze rezultaty, w naszym gabinecie często proponujemy klientom różne rozwiązania, w zależności od problemu i indywidualnych odczuć:

  1. Karboksyterapia + Dermomasaż – zabiegi wykonujemy tego samego dnia jeden po drugim. Kuracje powtarzamy raz na tydzień w serii od 6 do 12 zabiegów. Należy tutaj zaznaczyć, że zabieg karboksyterapi wiąże się z pewnymi odczuciami podczas nakłuwania igłą i wprowadzania dwutlenku węgla. Niemniej jednak, łączenie tych dwóch zabiegów jest najlepszym rozwiązaniem do oddziaływania kompleksowego na wiele problemów: tkankę tłuszczową, cellulit, luźną skórą i rozstępy. Kuracja trwa około 1-1,5 godziny, w zależności od partii ciała.

  2. Lipolaser + Dermomasażzabiegi można wykonać tego samego dnia jeden po drugim, lecz najskuteczniejsze rozwiązanie, to rozdzielenie zabiegów. Na kuracje umawiamy się dwa razy w tygodniu (jeden zabieg lipolaserem i jeden zabieg dermomasażu) w podobnych odstępach (3-4 dni). Liczba zabiegów w serii to około 6-10 zabiegów każdy. Lipolaser oddziałuje intensywnie na tkankę tłuszczową. W tym przypadku zabieg trwa około 1 godz na jedną partie ciała. Dermomasaż z kolei trwa około 30-60 minut. Pomaga w usuwaniu złogów z organizmu i modeluje sylwetkę.

  3. Zabieg Magnifico 5w1 – zabieg wykonujemy z częstotliwością 1 na tydzień w serii od 6 do 10. Zabieg Magnifico łączy w sobie 5 technologii, więc z powodzeniem można go wykonywać jako osobny zabieg. Niemniej jednak, gdy występuje nadmiar nagromadzonej tkanki tłuszczowej, możemy dołączyć dodatkowo zabieg karboksyterapii lub lipolaserem, wykonywany tego samego dnia. 

 

Jesteśmy w stanie znacząco wpłynąć na kondycję skóry, obwód brzucha, bądź widoczność cellulitu i rozstępów. Wszystko zależy od dobrze dobranej terapii oraz samozaparcia do zdrowego trybu życia. Na konsultacjach jesteśmy w stanie doradzić odpowiednie zabiegi, w zależności od problemu oraz przeciwwskazań. Dlatego zapraszamy do gabinetu Olwin na rozmowę, bądź do pytań w komentarzach. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu 4 komentarze

 • Sandra

  Ja miałam karboksyterapie. Super efekt. Polecam

 • Kaśka G

  Po lipolaserze efekt był już po pierwszym zabiegu! Super!

 • Anna

  Karbo troche boki ale efekty powalają ! Warte polecenia

 • Anita W

  Karbo i dermomasaż można śmiało polecić. Czego nie zrobi się dla urody 😁

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.