Aloes w profilaktyce nowotworów?

aloes foreverPitny Miąższ Aloesowy Aloe Vera zawiera w sobie ponad 200 składników aktywnych, 20 minerałów, 18 aminokwasów, 12 witamin, a także enzymy, antrachinony, sterole, kwasy organiczne. Spełnia on wszystkie wymagania diety ortomolekularnej, która jest zalecana w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych. Zapewnia ona kompleksową regulację całego organizmu, a przede wszystkim układu odpornościowego. Dieta ta powinna towarzyszyć nam zarówno w profilaktyce, jak i w terapii leczniczej chorób nowotworowych.

Dieta ortomolekularna nie jest lekarstwem na tego typu schorzenia, ale jest niezwykle pomocna w ich zapobieganiu. Dzieje się tak, dlatego że miąższ aloesowy zawiera składniki o działaniu immunostymulującym i składniki inhibitujące mutageny. Ponadto badania wykazały, ze Emulsja Aloesowa doskonale łagodzi reakcje skórne na naświetlania po radioterapii. Zapoczątkowało to testy w Australii na przydatność aloesu w leczeniu nowotworów skóry.

Tematem bardzo ważnym dla Kobiet jest rak piersi (chociaż coraz częściej problem ten dotyczy również mężczyzn). Wiecie, że najczęściej występuje w dole pachowych? Dlaczego? Odpowiedzią są sole aluminium, które znajdują się w antyperspisantach i niektórych dezodorantach. Koniecznie sprawdźcie w domu swoje kosmetyki, czy nie ma w nich związków aluminium. Dlaczego antyperspiranty? Otóż, zatrzymują one wydzielanie potu, w którym znajdują się toksyny. Ich koncentracja w dole pachowym prowadzi do zmian komórkowych, zatkania układu limfatycznego, powstania grudek i w końcu nowotworu piersi.

ALOE EVER-SHIELD-MU mężczyzn większość antyperspirantu zatrzymywana jest na włosach, a u kobiet sole aluminium mają większe pole do popisu. Dlatego też bardzo duże ryzyko powikłań mają Panie, które używają takich specyfików bezpośrednio po goleniu, po kąpieli lub dwa razy dziennie! Skóra musi mieć czas, żeby pooddychać!

Co więc mamy robić? Przede wszystkim wyrzucić antyperspirant na korzyść Dezodorantu Aloesowego Aloe Ever Shield. Nie zatrzymuje on potu w organizmie, ale reguluje jego wydzielanie. Dodatkowo odblokowuje układ limfatyczny i działa na bakterie odpowiedzialne za brzydki zapach, co zapewnia świeżość przez cały dzień. Ponadto nie brudzi ubrań (sprawdziłam sama!) i można go stosować tak często, jak komu się podoba, nawet po goleniu (łagodzi podrażnienia) i kąpieli.

Aloes ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Nie zdziwcie się jak w początkowym okresie (około tygodnia) stosowania dezodorantu wasza pacha stanie się „dziwna”. U niektórych osób może pojawić się zaczerwienie, złogi i inne reakcje. Spowodowane jest to oczyszczaniem dołu pachowego z nagromadzonych toksyn.

ALOE MSM GEL-MGIN-CHIACo jeszcze możemy zrobić? Zastosować Aloe MSM Gel na grudki, torbiele na piersiach. Duża zawartość bioaktywnej siarki i aloesu sprawia, że żel doskonale wnika w skórę i działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, regeneracyjnie i antybakteryjnie. Masując biust kulistymi ruchami, można rozbić drobne grudki i odblokować układ limfatyczny (po konsultacji z lekarzem).

Bardzo dobrze jest również przyjmować każdego dnia Forever Gin – Chia, który zawiera bardzo rzadką witaminę B17, tak zwany letril. Doskonale chroni on przed nowotworami, przede wszystkim u osób, u których stwierdzono mastopatię, czyli guzy łagodnego pochodzenia hormonalnego.

Zatroszczmy się o nasze ciało i działajmy z głową. Miąższ aloesowy to doskonała profilaktyka chorób nowotworowych. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie. Doradzę wam i poprowadzę.

Produkty możecie zamówić tutaj: Zamów Kosmetyki Aloesowe.


W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2018 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.