Jak skutecznie pozbyć się zaskórników?

zaskórnikiMęczą Cię zaskórniki na nosie, brodzie, policzkach, a nawet czole? Masz dość czarnych punkcików na twarzy? Przeczytaj artykuł i poznaj najskuteczniejszy sposób walki z zaskórnikami. W naszym Gabinecie możesz przejść intensywną kurację oczyszczającą twarzy. Już po pierwszym zabiegu, różnica będzie ogromna! Zastanawiasz się jak to możliwe? Mamy Ci do zaproponowania dwie najskuteczniejsze terapie, które w połączeniu ze sobą, dadzą najlepsze efekty.

Pierwszą jest Peeling Kawitacyjny. Należy on do zabiegów oczyszczających z użyciem ultradźwięków. Zjawisko kawitacji, czyli pękania pęcherzyków powietrza pod wpływem wysokiego ciśnienia, powoduje wyciąganie na zewnątrz skóry toksyn, nieczystości i zaskórników. Jest to metoda głębokiego oczyszczania, regeneracji i odżywienia skóry. Peeling kawitacyjny delikatnie złuszcza naskórek, likwiduje bakterie oraz pozbywa się nadmiaru sebum z porów.

 

Peeling kawitacyjny może być stosowany zarówno dla cery ziemistej, grubej, jak i wrażliwej, naczyniowej, czy też trądzikowej. Dodatkowy czynnik: światło LED czerwone (pobudzające) lub niebieskie (łagodzące), pozwala na dobór kuracji dla każdego, w zależności od rodzaju cery i problemu skórnego.

Peeling kawitacyjny warto łączyć z zabiegami odżywczymi, nawilżającymi, gdyż kawitacja zwiększa absorpcję składników aktywnych zawartych w preparatach, serach i kosmetykach.

 

Dlatego też, peeling warto połączyć z Aloesową Maską Oczyszczającą, która prócz doskonałego działania regeneracyjnego, odżywczego, nawadniającego dla skóry, świetnie poradzi sobie z pozostałymi zaskórnikami.

zabiegi-aloesowe11-250x250Dzieje się tak za sprawą Naturalnego Miąższu Aloesowego, który ma mnóstwo składników aktywnych, aminokwasów, witamin, substancji odżywczych i działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo. Ponadto Aloes wyciąga na zewnątrz skóry wszelkie nieczystości, toksyny i zaskórniki, które to z kolei przyklejają się do płatka FF, użytego podczas zabiegu. Po zaschnięciu, wyciąga się zaskórniki za jednym pociągnięciem!

Metoda ta jest w pełni bezpieczna i bardzo skuteczna. Dzięki tej kuracji poznasz lepiej Naturalne Kosmetyki Aloesowe i będziesz je chciał zabrać ze sobą do domu. Więcej informacji otrzymasz w Gabinecie Olwin. Serdecznie Zapraszamy!

W razie pytań, zachęcam do pisania komentarzy. Pozdrawiam.


Komentarze do wpisu 4 komentarze

 • Ania

  Tak, zgadza się, byłam korzystałam 🙂 Świetne efekty!

 • Kasia

  Maska na zaskórniki świetna!

 • Sylwia D

  Peeling kawitacyjny jest warty polecenia. Oczyszcza z zaskórników i zwęża pory.

 • Karolina C

  Peeling kawitacyjny jest najlepszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2020 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.