Karboksyterapia w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową

Karboksyterapia OlwinDlaczego karboksyterapia jest takim świetnym zabiegiem? Czy to prawda, że najskuteczniej radzi sobie z tkanką tłuszczową? Co możemy uzyskać i czego możemy się spodziewać po zabiegach karboksyterapii? I najważniejsze pytanie: Czy zabieg boli? Na te wszystkie pytania, postaram się odpowiedzieć w tym artykule.

Zacznijmy od tego, czym właściwie jest karboksyterapia? Jest to zabieg, podczas którego wprowadzamy w różne warstwy skóry dwutlenek węgla. Co to powoduje? Otóż, uzależnione to jest od tego gdzie dociera CO2. W przypadku wprowadzania dwutlenku węgla w najgłębsze partie skóry, przemienia się on w kwas węglowy i uszkadza komórki tłuszczowe, co przynosi rewelacyjne efekty w wyszczuplaniu sylwetki. W przypadku, gdy CO2 aplikujemy płycej, wówczas oddziałujemy na cellulit. Wprowadzając gaz z kolei, w powierzchowne warstwy skóry, doprowadzamy do tworzenia się nowych naczyń krwionośnych i zagęszczenia skóry. Ma to ogromne znaczenie w przypadku redukcji rozstępów i luźnej skóry.

Wskazania:

Karboksyterapia w Olwin

 

Karboksyterapia strefy zabiegówKarboksyterapia jest tak świetnym i bezpiecznym zabiegiem, jak żaden inny. Wprowadzany dwutlenek węgla jest neutralny dla naszego organizmu, gdyż jest naturalnie usuwany z naszego ciała. Możemy się cieszyć jedynie jego dobroczynnym działaniem. Ponadto, karboksyterapię można wykonywać praktycznie co drugi dzień, w serii do 20 zabiegów. Żadna inna kuracja nie pozwoli nam oddziaływać na organizm tak długo i tak intensywnie. Dodatkowo, należy wspomnieć, że karboksyterapie można łączyć z wieloma innymi zabiegami, między innymi dermomasażem i falami radiowymi. Rezultaty, uzyskane w ten sposób, będą jeszcze większe.

Efekty:

Karboksyterapia efekty

Karboksyterapia urządzeniePozostaje mi odpowiedzieć na pytanie, czy karboksyterapia jest bolesna. Z czystym sumieniem, nie mogę powiedzieć, że zabiegi nie są odczuwalne. Podczas aplikacji dwutlenku węgla odczuwalne jest rozpieranie i pieczenie pod skórą. Każdy z nas reaguje inaczej, dla jednych będzie to delikatne uczucie, dla innych będzie mocniejsze. Ponadto, wyczuwalne jest ukucie w miejscu wprowadzenia igły. Mimo wszystko, nie należy się zniechęcać. Najlepiej zgłosić się na jeden zabieg lub na próbę, by ocenić samemu swoje możliwości. Rezultaty są tego warte. Jeśli ktoś będzie odczuwał duży dyskomfort, istnieje możliwość zakupienia w aptece kremu znieczulającego miejscowo i zastosowania go przed zabiegiem.

Wybierając Gabinet Kosmetyczny, upewnij się, że posiada on sprzęt medyczny i certyfikowany gaz do zabiegu karboksyterapii. Dlatego też, zapraszamy Cię do naszego Salonu Olwin na kurację wyszczuplającą 🙂 W razie dodatkowych pytań, zachęcam do komentarzy. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *